اینستاگرامم شادوبن شده چیکار کنم

برندینگ گروه بزک
نقش برندینگ در کسب و کار
آگوست 31, 2020
تولید محتوا03
تولید محتوا و پیشرفت کسب و کار
آگوست 31, 2020

اینستاگرامم شادوبن شده چیکار کنم

اینستاگرام2
اینستاگرام بزک

اینستاگرامم شادوبن شده چیکار کنم

اینستاگرام

یک شبکه اجتماعی قوی که شما میتوانید تمامی خاطرات و دل نوشته هاتون رو با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بزارید.به همین خاطر این شبکه اجتماعی محبوبیت بسیاری پیدا کرده و بخاطر بازدید و عضو زیادی که دارد بستری برای کسب در آمد شده هست . که افراد در این شبکه به جذب نفرات کرده به شکل های مختلف که شامل تولید محتوا می شود و این تولید محتوا ها انواع گوناگونی دارد مانند فود بلاگر ها اینفلوينسر ها و ... این امر کمکی زیاد به رشد این رسنانه اجتماعی کرده است .

اینستاگرام و الگوریتم هاش

اینستا بخاطر استقبال زیاد و استفاده زیاد از این شبکه اجتماعی روز به روز شروع به پیشرفت در این نرم افزار کرده و الگوریتم های مختلفی را در این شبکه اجتماعی اضافه کرده است امروز میخواهیم در رابطه با شادوبن صحبت کنیم .

شادوبن چیست

شادوبن یه محدودیت هست که اینستا برای افراد متخلف قرار داده است . شاید این جریمه زیاد سخت گیرانه نباشد ولی تاثیر مهمی در بازدید پیج شما خواهد داشت. پس این جریمه شامل کاهش بازدید پیج شما و قرار نگرفتن پیج شما در اکسپلور می شود .

چرا پیج شما شادوبن میشود

1 استفاده از ربات ها و اپلیکیشن های مختلف در پیج شما زیرا اینستاگراما از هوش مصنوعی قوی استفاده میکنند و روز به روز این هوش مصنوعی پیشرفت میکند به همین خاطر سریعا متوجه استفاده شما از یک رباط یا اپلیکیشن برای مدیریت پیج شما خواهد شد و سریعا عکس العمل نشان خواهد داد.

2 خرید لایک فالوور کامنت شما نباید به هیچ وجه از کارهای فیک استفاده کنید در پیجتون زیرا این کار سریعا مورد توجه اینستاگرام خواهد قرار گرفت و مقابله خواهد کرد شاید با شادوبن یا بدتر بلاک کردن پیج شما .

3 استفاده نادرست از هشتک ها شما باید خیلی دقت کنید در استفاده از هشتک ها زیرا بعضی از هشتک ها توسط اینستاگرام در لیست سیاه قرار میگیرد و شما با استفاده از این هشتک ها باعث ناراحت شدن افراد و اینستاگراهم خواهید شد و خشم اینستاگرام برای شما شادوبن شدن شما هست

4 ریپورت شدن پیج شما کم ترین جریمه شما از ریپورت شدن پیجتون همون شادوبن شدن می باشد زیرا شاید محتوای شما مناسب نباشد و افراد پیج شما رو ریپورت کنند و اینستاگرام این محدودیت رو برای پیج شما قرار دهد.

5 استفاده بیش از حد اینستاگرام شما باید در رسانه اجتماعی جوری فعالیت کنید که اینستاگرام احساس نکند شما ربات هستید پس دقت لازم را در استفاده از این رسانه اجتماعی داشته باشید.

 
 

حالا از کجا بفهمیم شادوبن شدیم

روش اول این میباشد که شما از یک هشتک اختصاصی که وجود ندارد در پست خود استفاده کنید و از کسی که پیج شما را ندارد بخواهید که با این هشتک شما را پیدا کند اگر پست شما با این هشتک بالا اومد شما شادوبن نیستید در غیر این صورت شما دچار محدودیت بازدید شده اید.

روش دوم اگر پیج شما بیزینسی باشد در قسمت view insight بروید و مقدار بازدید و فعالیت افراد را پست های قبلی مقایسه کنید اگر افت در این قسمت باشد احتمالا شما دچار محدودیت شده اید.

راه کار های مهم از شادوبن خارج شدن

1 حذف تمامی ربات ها و اپلیکیشن های موجود در پیج

2 خارج کردن پیج از حالت بیزینسی به شخصی

3 حذف هشتک های اضافی و ممنوعه

4 استفاده از هر چیز فیک مانند فالوور فیک لایک فیک و ...

5 تعطیل کردن پیج برای 2 الی 7 روز هیچ فعالیتی در پیج نداشته باشید

6 تماس با پشتیبانی اینستاگرام

چقدر زمان میبرد از شادوبن در بیاییم

به طور کلی نمیشه گفت چه مقدار طول میکشد ولی در کل مابین 2 الی 11 روز به طور تجربی میشه گفت شاید این کار اتفاق بیوفتد. و شما میتوانید با همون روش هایی که گفته شد که بدانید چجوری شادوبن شدید تست کنید دوباره امتحان کنید و مشخص می شود که از شادوبن خارج شده ایید یا خیر

حرف آخر

شبکه اجتماعی اینستاگرام خیلی پیشرفته هست و روزانه بیشتر پیشرفت میکند برای اینکه در این رسانه اجتماعی فعالیت کنید و موفق باشید همیشه اخبار و الگوریتم های اینستاگرام را مطالعه کنید و از اون به نحو احسنت استفاده کنید .

نویسنده : مهدی جودی

مدیر ارشد کسب و کار گروه تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ بزک

موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *