درباره ما


جودی

مدیر ارشد توسعه کسب و کار

مهدی جودی مدیر عامل شرکت گروه تبلیغاتی بزک و با بیش از 12 سال سابقه در توسعه بخشیدن به کسب و کار و طراحی هویت بصری برند میباشد.

مدیر ارشد طراحی و توسعه وب سایت

مجید محمدی عضو هیئت مدیره شرکت گروه تبلیغاتی بزک و با بیش از 8 سال سابقه در طراحی و توسعه وب سایت و همکاری با شرکت های بین المللی میباشد.

مدیر ارشد طراحی و توسعه اپلیکیشن

مهندس عضو هیئت مدیره شرکت گروه تبلیغاتی بزک و با بیش از 8 سال سابقه در طراحی توسعه اپلیکیشن و همکاری با شرکت های بین المللی و داخلی را دارا میباشد.
مسعود

مدیر ارشد هنری

مسعود منتظرانی عضو هیئت مدیره شرکت گروه تبلیغاتی بزک و با بیش از 8 سال سابقه طراحی گرافیکی و همکاری با شرکت های بین المللی و داخلی را دارا میباشد.

تیم جوان ، تیم با تجربه


هدف و شروع فعالیت گروه تبلیغاتی بزک بر این اساس می باشد که بتواند با یک تیم جوان و با تجربه بهترین خدمات را در مارکت دیجیتال در اختیار علاقه مندان قرار دهد .

با قرار گرفتن تیم خلاق و با تجربه و حضور متخصصین این رشته توانستیم اتفاقی را رقم بزنیم که تمامی کارفرمایان و علاقه مندان این زمینه ابراز رضایت مندی را از گروه بزک داشته باشند. بر این اساس جایگاهی عالی در این زمینه برای خود رقم زده و جزو بهترین های این شغل باشیم .

تک تک افراد گروه با بهره گیری از علم روز در زمینه دیجیتال مارکتینگ و برندینگ جزو نفرات اول در این زمینه می باشند و با استفاده از این علم به روز ترین خدمات را در این زمینه را انجام میدهند . می توان گفت برای توسعه کسب و کار شما از به روز ترین مطالب و دانش استفاده می شود و کسب کار شما جزو به روز ترین ها خواهد بود . پس با خیال راحت میتوانید کسب و کار خود را جزو اولین ها بدانید و با پیشرفت دانش کسب کار شما ها هم جزو به روز ترین ها در صنعت خود باشید.


زیبایی رو حس کنید
با گروه بزک

 

آماده ایی ؟


آماده باش که یه تیم خلاق و با تجربه برای موفقیت شما کنارتون هست